Пазете се од знак на кучиња, метални предупредувања на кучињата знаци за ограда од ограда, 2 пакувања 10 x 3,5 инчи, за внатрешна и надворешна употреба, без згаснат алум?
Свеж

Пазете се од знак на кучиња, метални предупредувања на кучињата знаци за ограда од ограда, 2 пакувања 10 x 3,5 инчи, за внатрешна

DEN 1552.00

Достапно.

Знаците како спречувачи се добар начин да го заштитите вашиот имот и да го чувате вашето семејство безбедно. Совршена големина за која било локација : 10,0 × 3,5 инчи. Темата за црвено-бела боја го прави знакот лесен за читање и ќе биде забележително спречување на сите можни натрапници. Совршено внимавајте на знакот на кучиња за различни области, како wallsидови, вратите во дворот и така натаму. ✅ 【Различни начини за монтирање на овој пазете се на знак за кучиња】 ➡ Постојат 3 основни начини да се монтира овој знак на кучиња на различни површини. Совршено е за какви било места во затворено или на отворено како градини, порти, огради, столбови, wallsидови, прозорци и така натаму. Откривања за постојана опција за монтирање за wallsидови, странични страни, огради, итн. Не израмни и рефлексивни уметнички дела : УВ отпорна површина и долготрајно мастило гарантираат дека ќе ги издржи острите временски услови. Јаже : За привремено монтирање на знакот на ограда, дрвена објава, жични мрежи, прозорци, врати или столбови. Луѓето ќе размислуваат двапати пред да влезат во вашиот имот. Willе сјае ноќе кога ќе го погоди светло. Темата за црвено-бела боја го прави знакот лесен за читање и ќе биде забележително спречување на сите можни натрапници. Нокти : Постојана опција за монтирање за wallsидови, обвивка, огради и така натаму. Поштенски вратоврска : Лесен начин за монтирање на знакот на различни површини. Уникатен дизајн : Црвено-белата комбинација на бои го прави знакот да изгледа елегантен и луѓето нема да го пропуштат. Двострани ленти : Привремено монтажна опција за wallsидови, прозорци, огради и така натаму. Предупредување, внимавајте на кучињата!. (Хардверот за монтирање не е вклучен). Знаците како спречувачи се добар начин да го заштитите вашиот имот и да го чувате вашето семејство безбедно. ✅ 【Бесплатни и издржливи алуминиумски пазуви на знак на кучиња】 ➡ Овој пазете се од знакот на кучиња е направен од дебел алуминиум со дебел 40 мил. Тој е 100% издржлив, без 'рѓа и не е лесен за свиткување или гребење. (Хардверот за монтирање не е вклучен).✅ 【Бесплатни и издржливи алуминиумски пазуви на знак на кучиња】 ➡ Овој пазете се од знакот на кучиња е направен од дебел алуминиум со дебел 40 мил. Ќе се вклопи во скоро секоја локација каде што ви треба знак. ✅ 【Различни начини за монтирање на овој пазете се на знак за кучиња】 ➡ Постојат 3 основни начини да се монтира овој знак на кучиња на различни површини.

Детали

Избор на клиенти