Амбесон змеј дрвени кучиња куќа, делта крило и класичен змеј забава хоби летна сезона сончеви денови игра време, преносно и на отворено преносно куче одгледувачниц
Свеж

Амбесон змеј дрвени кучиња куќа, делта крило и класичен змеј забава хоби летна сезона сончеви денови игра време, преносно и

DEN 1.33

Достапно.

Мерења - 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од - Најдоброто удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење на меки влакна. Карактеристики - делови од крпа може да бидат делови лесно одвоен со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машински песните - делови од крпи можат да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат на Само предна страна. Мерења - 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од - најголема удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење на меки влакна. Карактеристики - Деловите за крпа можат лесно да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машината што може да се мие - делови од крпи можат да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се отпечатени само од предната страна.

Детали

Избор на клиенти