2022 година Sparkly Foxtail Belly Dance Hip Chip Net Scirt Poly Dance Party Party Shirea Scirt Подарок Подарок Подарок Подарок Здолниште за дама/Деца
Свеж

2022 година Sparkly Foxtail Belly Dance Hip Chip Net Scirt Poly Dance Party Party Shirea Scirt Подарок Подарок Подарок Подарок

DEN 3.00

Достапно.

Машинско миење.3" ~ 35,1 "(70-90см) (сите додатоци на Моделот е во продажба, доколку има потреба Контактирајте не). Free Бесплатна големина : рамен половината-24,96 “(64см), дизајн на половината Максимална половината достигнува 40,56" (104 см), должина-37,44 "(96 см), погоден за обем на половината 27,3" ~ 35. Го прави вашиот изглед пожив кога танцувате перформанси. Машински миење. ❤ Бесплатна големина : рамен половината-24,96 "(64 см), дизајн на половината Максимална половината достигнува 40,56" (104 см), должина-37,44 "(96 см), погоден за обем на половината 27. Прекрасно здолниште за танцување, можете да го искористите ова за да додадете забава. ❤many Collocation Можете да ја користите како марами, јога, пол танц, стомак танц, модерен танц , Идеја за подароци, забава за Ноќта на вештерките, додаток за перформанси, локален меѓународен бистро, можете да одите со високи потпетици и секси шорцеви, спарени со која било облека, одлична инспирирајте и да ја возите вашата страст. ❤ Поизводлива боја : Темно сина, црвена, розова, жолта, езеро сина боја, роза црвена (ако големопродажба, другите бои можат да се прилагодат, вредност за парите. По години напори, компанијата веќе поседува зрел одличен тим за соработка и со многу добро познати брендови дома и во странство за да постигне долгорочни деловни односи.1 "(70-90см) (сите додатоци на моделот се во продажба, доколку има потреба од нас). 100% полиестер. Единствената ткаенина чувајте меки, тоа е меки опашки од здолниште за да му дадат длабочина, малку шорцеви под/панталоните може да помогнат. Темно сина, црвена, розова, жолта, езерска сина боја, роза црвена (ако може да се прилагоди на големо, други бои можат да се прилагодат, вредност за парите.

Детали

Избор на клиенти