Линд Кујна 2-Пакет М6 таванот &засилувач; Ѕид Монтирање Виси Хардвер Фитинг Сет 304 Нерѓосувачки Челик Тешки Дијамант Рампа Око Кука Плоча + Предвремени Кука За Јога И?
Свеж

Линд Кујна 2-Пакет М6 таванот &засилувач; Ѕид Монтирање Виси Хардвер Фитинг Сет 304 Нерѓосувачки Челик Тешки Дијамант Рампа

DEN 137.44

Достапно.

Тип : М6 Таванот И Ѕидот Монтирање Виси Хардвер Фитинг, се користи за безбедно прицврстување. Големина на плоча : 65х39х3мм( Lx Wx T), Кука За Прицврстување : М6, 60х30мм, Максимално Носење : 80кг. Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик, тркалезна и сјајна површина, анти - ' рѓа, антикорозија, цврста конструкција, силна носивост, цврста и издржлива. Функција : тешка дијамантска плоча за очи со кружен главен прстен, што се користи за закачување лулашки, столови, импровизирани лежалки, воздушни свили,челичната плоча лесно се прицврстува на ѕид, вертикална обетка или безбеден надземен зрак. Широка Примена : Одлични додатоци за столици за импровизирана лежалка, лулашки на тремот, столици за нишање, вреќи за удирање или закачување на кој било друг тежок предмет од надземна монтажа. Карактеристика : Име : Таванот И Ѕидот Монтирање Виси Хардвер Фитинг Тип : М6 Плоча Големина : 65х39х3мм (Lx Wx T) Предвремени Кука : М6, 60х30мм Макс Носивост : 80кг Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик, тркалезна и сјајна површина, анти - ' рѓа, антикорозија, цврста конструкција, силна носивост, цврст и издржлив. Функција : тешка дијамантска плоча за очи, која се користи за закачување лулашки, столови, импровизирани лежалки,воздушни свили, челичната плоча лесно се прицврстува на ѕид, вертикална обетка или безбеден надземен зрак. Кука за прицврстување : Брзи врски со портата за пролетно дејство за безбедно прицврстување на широк спектар на точки за прицврстување, како што се : јаже, ремени, синџири и кабли. Може непречено да се отвора и затвора, да овозможува брзо поврзување и исклучување. Користете : Претворете ја секоја просторија или кој било простор во домашна теретана. Совршен за вежби кои вклучуваат ленти за тренери за суспензија, ремени, прстени итн. Широка Примена : Одлични додатоци за столици за импровизирана лежалка, лулашки на тремот, столици за нишање, вреќи за удирање или закачување на кој било друг тежок предмет од надземна монтажа. Пакет : 2 x Дијамантска Рампа Плоча За Очи (Плоча За Монтирање На Таванот) 2 x Стандарден Тип Кука За Прицврстување8 x Завртки за Монтирање.

Детали

Избор на клиенти