3д Морска Желка Затемнување Завеси Сини Океански Завеси За Деца Дете, Наутички Морски Животински Завеси &засилувач; Завеси Аквариум Подводен Свет Прозорец Завес?
Свеж

3д Морска Желка Затемнување Завеси Сини Океански Завеси За Деца Дете, Наутички Морски Животински Завеси &засилувач; Завеси Аквариум

DEN 400.00

Достапно.

, ќе биде сакај го : ). патувања. ?●Повеќенаменски● нашите модерни печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои. 104w*84l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р.ќе биде љубов : ). Овој сет за третмани на прозорци е погоден и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Winter. 84w*84l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. Панелот за завеси е совршен за Возрасни Деца Тинејџери Момчиња Девојчиња Деца Малолетни Млади Жени Млад Маж Домашна Соба, Дневна Соба,Спална Соба,Студентска Соба, Трпезарија и Соба. Секој внатрешен дијаметар на громот е 1,8 инчи, а надворешниот дијаметар е 2,7 инчи, споредлив со повеќето прачки.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од венчавката,Денот На Вљубените,Денот На Таткото,Денот на Мајката итн. Овие Комплети За Третман На Прозорци се погодни и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Зима. 104w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. ?●Материјал●Откако Ќе Го Слушнеме гласот и повратните информации на клиентот , ја подобривме ткаенината на завесата , користејќи Висококвалитетна кадифена ткаенина, мека и пријателска за кожата. ?€Grommet Конструкција● Секој панел за завеси има Сребрени Пластични шипки на врвот. Топло железо и сушење на ниски температури.It може да се користи и како подарок за вашето семејство и пријатели. патувања. Лесно за закачување и непречено лизгање. патувања. ♚ ♚Повод : симпатична декорација За Мебел За Дома Трендовски Наменета За деца ,Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџери. патувања.?€Завеса Сет ● Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секој. патувања. ?●Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца. Верувам дека може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење (Не Целосно Затемнување Завеси,а не светлина блокирање завеси, не заштеда на енергија завеси). ♚ ♚Пакет Вклучуваат : 2*Прозорец Третман Поставува Нивоа Завеса Панели Завеси. 84w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Декор.

Детали

Избор на клиенти