12 Парчиња Тики Застрелан Очила На Монистра Ѓердан Хавајски Пластични Застрелан Стакло Ѓердани Кафеава Смешни Тики Застрелан Ѓердан Чаши За Лето Хавајски Возрасни
Свеж

12 Парчиња Тики Застрелан Очила На Монистра Ѓердан Хавајски Пластични Застрелан Стакло Ѓердани Кафеава Смешни Тики Застрелан

DEN 271.84

Достапно.

Спецификации : Материјал : пластика боја : кафеава големина : синџир на застрелан стаклен ѓердан : околу 80 см/ 31,5 инчи долга уста на чашата : околу 5,1 см/ 2 инчи во дијаметар на дното на чашата : приближно 3,5 см/ 1,38 инчи во дијаметар висина на чашата : приближно 5,7 см/ 2,24 инчи пакетот вклучува : 12 х Тики застрелани очила на ѓердани со монистра белешки : Рачно Мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Брадестите хавајски шут чаши ќе бидат идеја избор за подарок за членовите на семејството, роднините, соседите, соучениците и значајните други.Хавајски Тики Тематскиот Дизајн : ѓердан шут усвојува хавајски тики тематските дизајн, во класичен кафеава боја, и дизајниран со 6 различни тики богови или племенски тотеми кои тие се во светли и живописни бои, вклучувајќи сина, зелена, жолта, црвена, портокалова, итн. Вистински Големини : синџирот на застрелан стаклен ѓердан е долг околу 80 см/ 31,5 инчи; устата на чашата е околу 5,1 см/ 2 инчи во дијаметар; дното на чашата е приближно 3,5 см/ 1,38 инчи во дијаметар, а висината на чашата е приближно 5,7 см/ 2,24 инчи; Вистинска големина за складирање и носење, и нема притисок врз вратот за носење. Безбедно и Квалитетно : чашите тики на ѓердани со монистра се изработени од квалитетна пластика, издржлива, мазна и сјајна површина, безбедна и без мирис; има извонредни обрасци отпечатени на површината на очилата, со јасно печатење, водоотпорен и отпорен на пот, не е лесно да падне; соодветниот ѓердан има мазна површина и прилагодлива должина, што го прави безбеден и пренослив. Можете да уживате во забавното време на забавата., ќе ве натера да се истакнете на хавајската забава, покажувајќи ја вашата личност и додајте повеќе среќна атмосфера, донесете различни бои на вашата хавајска тематска забава. Карактеристики : брадестите хавајски шут очила можат да одат добро со вашиот разновиден стил на облека, и можете да ги носите за да направите многу значајни слики. Во случај на ризик од заплеткување, бидете внимателни кога користите. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Широка Примена : стаклото со шут тики на ѓердан може широко да се примени во многу прилики, како што се свадби, семејни собири, тушеви за бебиња, невестински туш, роденденски забави, забави во луау, празници, годишнини, дипломирања и така натаму.

Детали

Избор на клиенти