На здравје до 50 години, 50-Ти Роденден Застрелан Стакло-Сет Од 12, 1,75 мл Црни И Јасни 50-Ти Роденденски Очила, Совршени За Роденденски Забави, Украси За Роденден
Свеж

На здравје до 50 години, 50-Ти Роденден Застрелан Стакло-Сет Од 12, 1,75 мл Црни И Јасни 50-Ти Роденденски Очила, Совршени За

DEN 0.33

Достапно.

СТИЛСКИ ДИЗАЈН-Нашиот пакет содржи 12 Јасни И Црни 1,75 мл "На Здравје до 50 Години" Застрелан Очила!. ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ-Секоја Шут Стакло има декоративни "Навива до 50 години" на двете страни!!. ИЗДРЖЛИВ И ЕДНОКРАТНО-само брзо рачно измијте ги чашите и тие се подготвени за вашата следна Роденденска Забава!. СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА ЗАБАВА - Овие еколошки И Бпа Бесплатни шут очила се совршени за сите возрасти! Тие можат да чуваат Алкохолни или какви било пијалоци! Вашите гости можат дури и да ги земат овие дома како услуги за забава!. ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-Ако нашиот производ не ги исполнува вашите очекувања, ние сме повеќе од среќни да ви дадеме целосна наплата.

Детали

Избор на клиенти