Мали делови 312008HFA алуминиум женски навој хексадецимален отпад, должина од 5/16 хексадецимална должина, големина од 8-32 конец
Свеж

Мали делови 312008HFA алуминиум женски навој хексадецимален отпад, должина од 5/16 хексадецимална должина, големина од 8-32

DEN 1.67

Достапно.

Тежина на пакет : 0,23 фунти. Количина на пакет : 1. Тип на производ : Механички сврзувачки елементи. Земја на потекло : Кина. Тежина на пакет : 0,23 фунти. Количина на пакет : 1. Тип на производ : Механички сврзувачки елементи. Земја на потекло : Кина. 8-32 X1 1/4 #5/16 HEX FEMALE ALUMINUM ALUMINUM. Овој производ е произведен од мали делови. Овој производ е произведен во Кина.

Детали

Избор на клиенти