Зеродис 50гр Замрзнување Сушена Риба Капелин Мачка Закуски Висока Содржина На Исхрана Вакуум Замрзнување Сушена Риба Мачка Третира За Мачка Куче
Свеж

Зеродис 50гр Замрзнување Сушена Риба Капелин Мачка Закуски Висока Содржина На Исхрана Вакуум Замрзнување Сушена Риба Мачка Третира

DEN 1155.20

Достапно.

КАПЕЛИН : Мачка замрзнување сушената риба е направена со природен капелин, без адитиви, без додатоци. Замрзнување На Сушени Риби Третираат. ВИСОКА ИСХРАНА : сушената риба за Замрзнување Мачки е богата со хранливи материи, вакуум, процес на сушење на ниски температури, сублимација на вода додека не губи различни елементи во трагови. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : третирањата за мачки сушени со замрзнување се лесни и преносливи, така што можете да го наградите вашето слатко маче во секое време. закуски. ЗАШТИТА НА СРЦЕТО : закуски од сушена риба со Замрзнување содржат различни минерали во трагови кои се неопходни за да им помогнат на миленичињата да одржуваат здраво срце. ЗАШТИТА НА ПАЛТОТО : третирањата за мачки исушени со замрзнување содржат есенцијални масни киселини кои им помагаат на миленичињата да имаат поздрава кожа и посветло палто, намалувајќи ги проблемите со кожата. Спецификација : Тип На Ставка : Замрзнете Ја Исушената Риба Материјал : Рокот На Траење На Рибата Капелин : 18 Месеци содржина : 50гр/1,8 Озпакет Листа : 1 Кеса х Замрзнете Ја Исушената Риба.

Детали

Item Type:
Freeze Dried Fish
Material:
Capelin Fish
Shelf Life:
18 Months
Content:
50g/1.8oz
Package List:
1 Bag x Freeze Dried Fish:

Избор на клиенти