On-Q AC1010012pk Legrand заграда со низок напон, 1 банда, сива
Свеж

On-Q AC1010012pk Legrand заграда со низок напон, 1 банда, сива

DEN 95.84

Достапно.

1 Заграда за низок напон на банда има погодни метални држачи за замав, држачи за стегачи. Земја на потекло : САД. Модел : AC1010012 PK. Големина : 1 банда (пакет од 2). 1 Заграда за низок напон на банда има погодни метални држачи за замав, држачи за стегачи. Земја на потекло : САД. Модел : AC1010012 PK. Големина : 1 банда (пакет од 2). Нашите производи се дизајнирани и произведени во согласност со стандардите на индустријата. Целиот опсег на производи што ги нуди нас е многу популарен на пазарите за нивната можност за можност и природа со голема издржливост.

Детали

Избор на клиенти