КОФОРД 1 парчиња Тој-024 Тежок Конектор 24 основни Правоаголни Задник Тип Водоотпорен Приклучок Конектор ЗА Воздушната Индустрија 16А
Свеж

КОФОРД 1 парчиња Тој-024 Тежок Конектор 24 основни Правоаголни Задник Тип Водоотпорен Приклучок Конектор ЗА Воздушната Индустрија

DEN 3.00

Достапно.

Цилиндрични Конектори. Цилиндрични Конектори име На Производ : тежок конектормодел : тој-024карактеристики : тип на задник струја : 16 напон : 500v Material : третман на бакарна површина : сребрена облога отпорност на контакт : 1 метар Или помалку Инсталација : приклучна инсталацијаработна температура : - 40 до + 125 материјал за Обвивка : леано алуминиумска легура : режим на сив синџир : метална ролна, двојно Површина на копчето : Премаз Во Прав Со Висока Температура оригинална заптивка : ниво на заштита од нитрилна гума : ip65.

Детали

Избор на клиенти