Прескокнете Хоп Бандана Пријатели Бебе Активност И Заби Играчка Со Мулти-Сензорни Штракаат И Текстури, Слон
Свеж

Прескокнете Хоп Бандана Пријатели Бебе Активност И Заби Играчка Со Мулти-Сензорни Штракаат И Текстури, Слон

DEN 255.84

Достапно.

Мека играчка и играчка за заби исполнета со текстури, дезени и звуци! Малите раце остануваат активни додека бебето истражува штракаат, брчки и многу повеќе. Меката играчка за заби од бандана на овој шарен лик се одвојува за мама да ја носи околу зглобот за брз пристап. Совршен за мулти-сензорна игра, овој симпатичен придружник е идеален за забава дома или во движење. Прицврстува на количка, автомобилско седиште или носач за новороденчиња. Бандана заби играчка, штракаат прстен и брчки детали. Големина (инчи) : 5 L x 4 W x 10h; (см) : 13 L x 10w x 25h. Опис На Производот Полн со текстури, обрасци и звуци, малите раце остануваат активни додека бебето истражува штракаат, брчки и многу повеќе. Мекиот забен заб на овој шарен лик се одвојува за мама да го носи околу зглобот за брз пристап. Совршен за мулти-сензорна игра, овој симпатичен придружник е идеален за забава дома или во движење. Приказна за брендот Од Скип хоп Малите раце остануваат активни со овој шарен лик додека бебето истражува обрасци, текстури и звуци. Идеален за забава дома или во движење, овој симпатичен придружник штрака, брчки и има мека бандана заби за мулти-сензорна игра.

Детали

Избор на клиенти