Вестфалија-Автомобилска 313524900113 Одвојлива Лента За Влечење-АХК За Модел/Имот Од Мерцедес Е Класа Т-Во Комплет Со 13 Пински Комплет За Жици Специфични За Возилото
Свеж

Вестфалија-Автомобилска 313524900113 Одвојлива Лента За Влечење-АХК За Модел/Имот Од Мерцедес Е Класа Т-Во Комплет Со 13 Пински

DEN 1108.80

Достапно.

Идеален за хоби, слободно време и професија : отстранливиот АХК од Вестфалија е флексибилно транспортно решение за носачи на велосипеди, коњи или каравани и речиси невидливо по отстранувањето на топчестата прачка. 13-пинскиот е-сет е поврзан Со т-моделот Мерцедес Е-Класа, за производство на лесни, удобни и безбедносни функции, како што се пораки за грешки во пилотската кабина и стабилизација на приколката. Сигурен, прецизно вклопување и визуелно привлечен : Вестфалија Автомобилската индустрија развива производител специфични AHKs во ое квалитет како пронаоѓач на автомобил приколка кука во соработка со автомобилската индустрија. Благодарение на одобрувањето НА ЕК, уредот за приколка може да се користи и Низ Цела Европа без влез во документите на возилото СО tév – безбедно и удобно возење со приколка или носач на велосипеди. Содржина на кутијата : 1 x westfalia отстранлив кука за влечење со 13 пински електричен комплет/додатоци за автомобили за mercedes E класа T модел / имот (S213) (од 07/2016 година).

Детали

Избор на клиенти