Меки памучни жени ленти со шамија мода шал -шал плажа со памучна шамија за момче лесни марами
Свеж

Меки памучни жени ленти со шамија мода шал -шал плажа со памучна шамија за момче лесни марами

DEN 1.67

Достапно.

100% полиестер (). Увезени. Материјал за миење. Материјал : Париз предиво. 100% сосема нов и висок квалитет. Елегантен дизајн, можете да носите на многу начини, можете да ја ставите торбата кога ви треба во секое време. Тоа е добар подарок за вашиот lубовник, семејство, пријател и соработници. Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно. 1 пк. Womenените со долга гласовна шамија Pashmina, завиткана шал, столјални димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 2-3 см.100% сосема нов и висок квалитет. Специјалниот дизајн со висок квалитет и модицини ќе ве направи да изгледате уникатен дизајн, можете да носите во многу Начини, можете да ја ставите торбата кога ви треба во кое било време : 160x50cmnote : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е истиот прикажан на сликите. Тоа е добар подарок за вашиот lубовник, семејство, пријател и соработници : 1 парчиња материјал : Париз предиво.

Детали

Избор на клиенти