Единечен рокер рустикален кафеав жолт дрво печатење светло за прекинувач за светло на куќи 1-бангарска плоча Стандардна големина 4,5 x 2,76 земја украсна wallидна плоча ?
Свеж

Единечен рокер рустикален кафеав жолт дрво печатење светло за прекинувач за светло на куќи 1-бангарска плоча Стандардна големина

DEN 2.67

Достапно.

Стандардни димензии на капакот на светло на прекинувачот : Дуплекс излез / единечна празна големина 4,5 "x 2,76"; Единечна големина / рокер големина 4,5 "x 2,76"; Двоен превртување / големина на рокер 4,5 "x 4,5"; Triple Toggle / Rocker големина 6,4 "x 4,5"; Quad Toggle / Rocker Size 8 "x 4,5". Бидете сигурни дека ќе ја проверите вашата големина пред да купите. Пакетот вклучува : капакот на плочата за прекинувач*1; насликани завртки за да одговараат на површината. Лесна инсталација : Лесната инсталација го прави заменувањето на постојната wallидна плоча одличен начин за украсување на вашиот дом! Едноставно! Сè што ви треба е шрафцигер, но не ги затегнувајте завртките. Овие навистина можат да ги облечат вашите wallsидови!. Материјал : Направено од поликарбонат термопластичен, тој е отпорен на гребнатини и абразии. Нежните финиш со заоблени рабови го олеснуваат чистењето со влажна крпа или сунѓер. Домашен декор : Овој модерно покритие за прекинувачи за декор е предодредено да биде различен, со софистициран графички принт, додавајќи шарм во вашата спална соба, дневна соба, кујна. Лесно направете ја вашата кујна, фарма, соба, бања, изгледајте поелегантно и донесете повеќе енергија и забава во вашиот дом. Пастелните бои го прават ова капакот на wallидната плоча да изгледа уникатно, претворајќи го здодевниот покритие на прекинувачот во убава декорација.

Детали

Избор на клиенти