Окри капа за излез на Amerisense, wallидна плоча за декоратор без завртки, капакот на приклучокот за напојување со светло, стандардна големина на 1-банда, бела, 10 пакет, ул н?
Свеж

Окри капа за излез на Amerisense, wallидна плоча за декоратор без завртки, капакот на приклучокот за напојување со светло, стандардна

DEN 2.33

Достапно.

Прекрасен избор за реновирање на домови, електричари, изведувачи. Повеќе безбедносна карактеристика : прицврстува безбедно без видливи завртки. Широка апликација : За употреба со стандардни затемнувачи во стилот на декораторот, прекинувачи и додатоци. Прекрасен избор за реновирање на домови, електричари, изведувачи. Потребно ви е само шрафцигер за да ја завршите инсталацијата.Прекинувач за вклучување. Лесна инсталација : Супер лесна за инсталирање, не мора да бидете електричар. Ги спречува децата да ги отстранат завртките и да додадат безбедност за вашиот дом. Прекрасен избор за реновирање на домови, електричари, изведувачи. Гаранција за задоволство : Ние нудиме гаранција од 1 година. Материјал за доказ за пожар : Користењето на материјалот за отпорност на пламен 5 VA достигнува највисок стандард UL94. Тие исто така имаат добра отпорност на топлина за да ги заштитат од бледнее и обезбојување. Издржливост : Amerидните плочи на Amerisense се изработени од термопластичен материјал од поликарбонат, обезбедувајќи издржливост и еластичност за да издржат тврди влијанија и тешка сила за снабдување со долгорочна употреба. Гаранција за задоволство : Ние нудиме гаранција од 1 година. Ги спречува децата да ги отстранат завртките и да додадат безбедност за вашиот дом. Прекинувач за декоратор √. Издржливост : Amerидните плочи на Amerisense се изработени од термопластичен материјал од поликарбонат, обезбедувајќи издржливост и еластичност за да издржат тврди влијанија и тешка сила за снабдување со долгорочна употреба. Повеќе безбедносна карактеристика : прицврстува безбедно без видливи завртки. Прицврстува безбедно без видливи завртки. Ги спречува децата да ги отстранат завртките и да додадат безбедност за вашиот дом. Со гаранција за враќање на пари од 14 дена и најдобра услуга за клиенти наоколу, ве молиме бидете сигурни дека ќе ја купите. Стандардна големина : должина од 2,91 инчи и висина од 4,76 инчи. Направено од поликарбонат термопластичен материјал, обезбедувајќи издржливост и еластичност да издржат тврди влијанија и тешка сила за снабдување со долгорочна употреба. Совршено за секоја просторија и направете забележителна надградба. Со гаранција за враќање на пари од 14 дена и најдобра услуга за клиенти наоколу, ве молиме бидете сигурни дека ќе ја купите.

Детали

Избор на клиенти