4 компјутери 5,5 x 3,5 инчи огледало светло прекинувач ги опфаќа излезните капаци umамбо акрилна дуплекс wallидна плоча огледало со чиста електрична обвивка за излез за б
Свеж

4 компјутери 5,5 x 3,5 инчи огледало светло прекинувач ги опфаќа излезните капаци umамбо акрилна дуплекс wallидна плоча огледало

DEN 176.00

Достапно.

Широк спектар на употреба : Покриената плоча на огледалото може да се примени на многу места, како што се спална соба, бања, кујна, ходник, дневна соба, игротека, канцеларија, училница и така натаму, правејќи ги овие места поубави и стилски. Правилна големина : Електричниот излез на огледалото мери околу 14 x 8,9 cm/ 5,51 x 3,50 инчи, може да се совпадне со повеќето големини на прекинувачи или приклучоци добро, и може да се стави во фиока кога не ги користите, што ќе Не заземајте толку многу простор, донесувајќи ви многу погодност. Доволно покритие за електричен прекинувач : Пакетот доаѓа со 4 парчиња плочки за покривање на прекинувачот во едноставен изглед, количината е доволна за да го украсите прекинувачот за светлина во вашата куќа или да го замените во секојдневниот живот, лесно исполнување на вашите различни барања. Сигурен материјал : Направено од квалитетен акрилен материјал, нашата плоча за покривање на wallидот е цврста и густа, нема лесно да се пробие или деформира лесно, може да ви служи на долг рок; И површината на ова светло покритие е украсена со огледало, така што може да ја направи вашата соба поубава кога ќе ги вклучите светлата. Широк спектар на употреба : Покриената плоча на огледалото може да се примени на многу места, како што се спална соба, бања, кујна, ходник, дневна соба, игротека, канцеларија, училница и така натаму, правејќи ги овие места поубави и стилски. Исток за да се собере : Нашата огледална плоча за прекинувачи е лесна и удобна за да се инсталираат луѓето, само користете мал рамен шрафцигер за да го инсталирате и замените капакот на штекерот за неколку минути, што не е вклучено во пакетот, а вие исто така можете да ги одвоите Ако сакате да промените други капаци на светлина. Карактеристики : Убави украси за домови : Нашата плоча за покривање на излез е изработена од акрилен материјал, кој може да се обои со црно или шарено пенкало што можете да создадете неколку слатки и специјални лесни капаци за вашиот дом, со што вашиот дом изгледа потопол и попривлечен.51 x 3,50 инчи пакет вклучува : 4 x огледални wallидни плочи Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Прекрасни подароци : Нашите капаци на плочи за прекинувачи на огледалото се соодветни за вас да ги испраќате до вашите браќа и сестри, роднини, соседи, колеги кои сакаат модерен стил, дозволувајќи им добро да ги украсуваат своите прекинувачи и да додадат посебна атмосфера во нивниот дом.

Детали

Избор на клиенти