Hotешки кожечи за слатка смрт за маж со чевли со качулка
Свеж

Hotешки кожечи за слатка смрт за маж со чевли со качулка

DEN 2.67

Достапно.

100% памук. Увезени. Поставена памучна обвивка. Затворање на патент. Машинско миење. ✅ Направено од 100% памук во тешка категорија. ✅ Затворање на предниот патент. ✅ 2 Надворешни џебови. ✅ Гордо отпечатено во САД. ✅ Ексклузивни уметнички дела. Hotешки кожечи GMZ4356 Машки „Слатка смрт“ црна худи со затворање на патент оваа џебна кошула со качулка се карактеризираат на предниот и задниот дел од черепот со шеќер на врвот на прекрасно ткаени пајаци. Во рамките на черепите, устата е транспарент со текстот „кој сака да живее засекогаш“. Долу на ракавите е сличен дизајн. Карактеристики изработени од 100 затворање на памук со памук од тешка категорија Два надворешни џебови, двојно екран, печатено ексклузивно уметничко дело, миење ладно со како бои, сува мала топлина, железо внатре, доколку е потребно гордо печатено во САД.

Детали

Избор на клиенти