Божиќна вратоврска боја кошули за туника за жени Божиќ капа црвено вино сјајна печатена пулвер облечена џемпери за џемпери лабава фустана блуза
Свеж

Божиќна вратоврска боја кошули за туника за жени Божиќ капа црвено вино сјајна печатена пулвер облечена џемпери за џемпери лабава

DEN 3.00

Достапно.

Црвени резервоари за жени. Направени во САД и увезени. ❤ Кралицата Кралица, проверете ја табелата со големина, предлагаме да купите една големина нагоре. Thank you ❤Christmas Sweatshirt for Women/Crewneck Sweatshirts Reindeer Print Sweater Long Sleeve Pullover Tops/Lightweight Graphic Sweatshirt /Lightweight Sweatshirts Funny Casual snowflake Elk Reindeer Gift Snowman Letter Sweatshirt Color Block Pullover Cute Fall Clothing is perfect choice for daily life, party, school, Одмор, одмор, канцеларија, работа, дом, датум и какви било други прилики во пролет, есен или зима - можете да ги спарите врвовите на џемпери со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, патики или потпетици за да се заврши обичниот изглед. Затворање на кука и јамка. Само миење на рацете. Материјал : Среќни Божиќни жени врвови се изработени од мешавина од памук, супер мека, лесна и удобна, ќе ви донесе пријатно искуство со носење. Висококвалитетна ткаенина за која можете лесно да се грижите, женската маичка нема значително да се намали во миењето. Карактеристики : Смешна графичка кошула за жена, печатена со елка, среќна Божиќна кошула, класична карирана божиќна маица, смешни букви, печатени маички, маица со долги ракави со снегулка, маица со тркалезна врата, модна обична пролетна есен зимска кошула. Овој уникатно дизајниран Божиќ го содржи многу Божиќни елементи, ќе бидете попривлечни и шармантни кога ќе го носите. Прилики : Оваа симпатична божиќна кошула е идеална да се спари со фармерки, панталони други панталони. Со блуза со кошули со Божиќ, можете лесно да добиете модерни облеки. Убав елегантен Божиќен џемпер, совршен за славење на Божиќ, училиште, работа, тренинг, спорт, празник, патување и секојдневно носење. Смешни писма печатени ти е идеален Божиќен подарок, подарок за роденден, подарок за годишнина за себе, вашата драга мајка, ќерка, сопруга и членови на семејството, тие можат да го почувствуваат твоето срце и длабока loveубов. Големина : Симпатични божиќни џемпери жени имаат пет големини за ваш избор (мал, среден, голем, X-голем, XX-голем). Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја набавите предметот. Забелешка : Пакет, вклучувајќи 1* Божиќна маичка за жени. Зимски зимски врвови лабава грижа за вклопување : рака/машина што може да се перат во ладна вода. Не бели. Не изложувајте на сончева светлина за да избегнете бледнее. Боја : Blue_womens врвови облечени случајни плус големина големина : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти