Thermalенски термичко руно на Baleaf, врвови со долги ракави, кои трчаат атлетска кошула со џеб од патенти за ладно време
Свеж

Thermalенски термичко руно на Baleaf, врвови со долги ракави, кои трчаат атлетска кошула со џеб од патенти за ладно време

DEN 463.84

Достапно.

Нуди многу простор за одржување на вашиот телефон или клучеви и да ги чувате безбедни. Помогнете да ги одржувате ракавите на место кога се движите. Чувајте ја раката топла. Рефлексивно лого за поголема видливост на слаба светлина при трчање. 94% полиестер, 6% спандекс. Затворање на патент. Машинско миење. Термичка ткаенина поставена со руно ви помага да останете топло на отворено. Дупките за палецот ги чуваат ракавите на место и убаво за да ги загреете зглобовите. Една страна поштенски џеб за безбедно складирање на вашите мали предмети. Лесна, 4-насочна конструкција на истегнување ја подобрува подвижноста за целосен опсег на движење. Вратот на екипажот и рефлексивните елементи. 94% полиестер, 6% спандекс. Затворање на патент. Машинско миење. Термичка ткаенина поставена со руно ви помага да останете топло на отворено. Дупките за палецот ги чуваат ракавите на место и убаво за да ги загреете зглобовите. Една страна поштенски џеб за безбедно складирање на вашите мали предмети. Лесна, 4-насочна конструкција на истегнување ја подобрува подвижноста за целосен опсег на движење. Вратот на екипажот и рефлексивните елементи.

Детали

Избор на клиенти