Андонгнивел Машки Секојдневни Спортски Шорцеви Брзо Се Сушат Со Џебови За Тренингот Трчање Тренинг Кратки Панталони
Свеж

Андонгнивел Машки Секојдневни Спортски Шорцеви Брзо Се Сушат Со Џебови За Тренингот Трчање Тренинг Кратки Панталони

DEN 107.04

Достапно.

УДОБНА ТКАЕНИНА : Лесна Растеглива Ткаенина, Удобни Кул Спортски Фитнес Шорцеви. Џебови : двојни странични џебови кои ви овозможуваат да ги чувате вашите personal предмети без грижа. СТИЛ : Брз Сув Дизајн, Го Прави вашиот тренинг повеќе освежувачки. Разумна Гимнастика Лесни Спортски Шорцеви,Панталони, Стебла За Пливање со Мек Допир. ДИШЕ : Лесен и брз сува ткаенината добро ја апсорбира влагата додека ја одржува нејзината дишење и постојано го држи вашето тело надвор од влажност. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. За Шорцевите Андонгнивел : Добредојдовте Во продавницата Андонгнивел - - - Андонгнивел е бренд кој нуди разновидна облека во стилови.Се надеваме дека секој што ја носи нашата облека ќе биде поудобно да ужива во животот. Детали за производот : Пол : Мажи Сезона : Летен Пакет Содржина : Машки Шорцеви. ПОВОД оваа гимнастика шорцеви е погоден за атлетски, тренингот, кошарка, фудбал, одбојка, тенис, бејзбол, бадминтон, вежбање, возење велосипед, трчање, пешачење,бокс, сквош,јога, сауна, џогер, повик, плажа, активни, капење итн. Забелешка : 1.Машина За Перење/ Рачно перење ладно/ Суво На Воздух, ве молиме не избелувајте. 2.Ве молиме Дозволете 1-3см (околу 1инч) разлики поради рачно мерење, Благодарам. 3.Боите може да изгледаат малку поинакви преку веб-страница поради резолуцијата на компјутерската слика и поставките на мониторот. 4.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите за предлози. Содржина на пакетот : 1 х шорцеви.

Детали

Избор на клиенти