Тинејџерско момче подмолно дете момче со долги ракави зимски есенски кошула врвови палто за надворешна облека за бебиња со долги ракави маички
Свеж

Тинејџерско момче подмолно дете момче со долги ракави зимски есенски кошула врвови палто за надворешна облека за бебиња со долги

DEN 167.84

Достапно.

100% мешавина од памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Ве молиме, оставете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Материјалите носат подобро искуство со носење. Поминувајте дише и флексибилно за кожата на вашето бебе. Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Погоден за секоја пригода, облеката одговара за сезони во есен и зима. Совршено е за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро искуство со удобност за носење бебиња. Пакетот вклучува : 1 п.п. врвови. Teen Boy Undershirt Toddler Boys Долги ракави Зимски есенски кошула врвови со палто за надворешни работи за бебиња со долги ракави маички за деца : Секое привремено време : Тип на момчиња : Тип на плажа : Долг ракав Имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте се да не контактирате. Боја : А-бела големина : 5-6 години промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти