ДДСОЛ Велигденска кошула Дете за мали момчиња со јајца од јајца за девојчиња маица маица за зајачиња за момчиња за момчиња 2Т-7 години
Свеж

ДДСОЛ Велигденска кошула Дете за мали момчиња со јајца од јајца за девојчиња маица маица за зајачиња за момчиња за момчиња 2Т-7

DEN 127.84

Достапно.

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Денот на Денот на Велигден и маицата за мали деца : јајца лов трактор и јајца-каватор-каватор велигденски зајачиња. Симпатични девојчиња Момци за велигденска облека за вашиот камион што ги сака малите и камионите мали обожаватели. Функција : Квалитетна основна облека за абење; Стилот на удобност изработен од пријателски материјал, мек, удобен и дише. Малите деца ќе добијат многу комплименти за оваа прекрасна облека за ти. Костум за мали деца/ девојчиња од 2Т до 7t.perfect за роденденска облека, фото -снимање, семејна забава, играње надвор и така натаму. Маица на Денот на Денот на Велигден и маица за деца за бебиња : ќе тргуваат со брат за велигденски јајца. Смешни браќа сестри сестри, браќа и сестри, велигденски облеки за вашите малечки чилин со мојата маица со кратки ракави со сини Раглан. Погодни и големина : Препорачуваме да се осврнете на табелата со големина во галеријата со фотографии, така што ќе можете да изберете најсоодветна големина. Малите деца ќе добијат многу комплименти за оваа прекрасна облека за ти. Костум за мали деца/ девојчиња од 2Т до 7t.perfect за роденденска облека, фото -снимање, семејна забава, играње надвор и така натаму. Маица на Денот на Денот на Велигден и маица за деца за бебиња : ќе тргуваат со брат за велигденски јајца. Смешни браќа сестри сестри, браќа и сестри, велигденски облеки за вашите малечки чилин со мојата маица со кратки ракави со сини Раглан.

Детали

Избор на клиенти