Плус Рај Коко Кокос Вратата Мат Со Тешки Поддршка, Природни Добредојде Вратата, 17.5 x30, Вратата Отворен Влез, Пред Тремот Вратата Мат, Лесно Да Се Исчисти Влез Мат, Отв
Свеж

Плус Рај Коко Кокос Вратата Мат Со Тешки Поддршка, Природни Добредојде Вратата, 17.5 x30, Вратата Отворен Влез, Пред Тремот

DEN 1.33

Достапно.

Кокосова Кокосова Кокос : оваа светло-кафеава подлога за врата е изработена од 100% чиста кокосова кокосова кокосова кокошка, која е едно од најсилните природни влакна во светот. Материјалот лесно ја доловува влагата, нечистотијата и другите честички. Поради начинот на сечење на нашите душеци, големината може да покаже мали варијации. Лесното пролевање природно може да се појави при одмотување на душеците од кокошката од пакувањето за прв пат. Атрактивен Дизајн : еколошкиот материјал има тешка работа .60" дебел куп, и е направен така што не постојат закрпи каде што може да се види преку мат. Со вратите од кокосова кокос, некое пролевање е неизбежно, но преку нашата професионална процедура за стрижење ја намаливме на минимум. Ниско Одржување : отпорен е на вода и брзо ќе се исуши. Едноставно истресете го или вакуумирајте го еднаш во некое време, и оставете ја кокошката да го направи останатото. Внатрешен и Надворешен : килимот е дизајниран специјално и за внатрешна и за надворешна употреба, што го прави идеален за секоја просторија или влез во вашиот дом. Изграден да трае, издржливиот материјал ќе издржи без оглед на времето или условите. Одличен Подарок : Лесен за употреба и уште полесен за љубов, вратата на коко коар е одличен подарок со ниско одржување и идеален и за пријателите и за семејството.

Детали

Избор на клиенти