Андонгнивел Женски Врвови Со Кратки Ракави Цветни В Врат Обични Блузи Кошули Копчиња Блузи Со Туника
Свеж

Андонгнивел Женски Врвови Со Кратки Ракави Цветни В Врат Обични Блузи Кошули Копчиња Блузи Со Туника

DEN 86.24

Достапно.

ТКАЕНИНА : блузите за женска мода се изработени од висококвалитетна ткаенина,мека и удобна,лесна и дише,секојдневните врвови прават убаво чувство на ткаенина против вашата кожа нежно. ДИЗАЈН : Костум за секојдневна облека и друга пригода како за клуб, ноќ. Одлично оди со тексас фармерки, панталони хеланки итн, а меката ткаенина што дише го прави совршен за носење заедно. Едноставниот дизајн ја прави оваа блуза елегантна и убава. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. ПОВОД : се вклопува опуштено, удобно и дише. Нашата големина го следи стандардот . Исушете брзо овој врв од туника е погоден за секојдневно секојдневно носење, состанок, излегување, забава, работа, канцеларија итн. ГОЛЕМИНА : ве Молиме внимателно погледнете ја табелата со големини на последната слика или опис на производот пред да поставите нарачки, слободно контактирајте не ако имате какви било прашања или проблеми, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми за вас. ТКАЕНИНА : блузите за женска мода се изработени од висококвалитетна ткаенина,мека и удобна,лесна и дише,секојдневните врвови прават убаво чувство на ткаенина против вашата кожа нежно. ДИЗАЈН : Костум за секојдневна облека и друга пригода како за клуб, ноќ. Одлично оди со тексас фармерки, панталони хеланки итн, а меката ткаенина што дише го прави совршен за носење заедно. Едноставниот дизајн ја прави оваа блуза елегантна и убава. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. ПОВОД : се вклопува опуштено, удобно и дише. Нашата големина го следи стандардот . Исушете брзо овој врв од туника е погоден за секојдневно секојдневно носење, состанок, излегување, забава, работа, канцеларија итн. ГОЛЕМИНА : ве Молиме внимателно погледнете ја табелата со големини на последната слика или опис на производот пред да поставите нарачки, слободно контактирајте не ако имате какви било прашања или проблеми, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми за вас. Боја : Розова Големина : Малите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти