Andongnywell женски цврста боја на истегнување на бојата Слаби панталони карго џогери задникот за лифт Пант со џебови
Свеж

Andongnywell женски цврста боја на истегнување на бојата Слаби панталони карго џогери задникот за лифт Пант со џебови

DEN 819.20

Достапно.

Затворање на влечење. Ткаенина 70% памук + 23% полиестер + 7% спандекс. Повод Погоден за дома, училиште, работа, струка, патување, вечера, датира, Shopperetc. Подарок совршен подарок за пријатели, сопруга, мајка, тетка, баба, девојка или семејство. Големина Пред нарачката, внимателно проверете ја табелата со големина што ја обезбедивме на сликите, благодарам. Карактеристики хеланки на жени и девојчиња со целосна должина, модата искинаа пред, високи половината, слабиот фитинг, погоден за сите сезони. Фармерки Андонџивел само за вашата големина! Напорите на Андонџивел да ги зајакнат клиентите со своите секси, удобни и модни производи на прифатлива. Се надеваме дека ќе можете да ги носите нашите фармерки со доверба и радост секој ден. Фармерки со фармерки Andongnywell : Должина : Модела на целосна должина : Цврста ткаенина во боја : Памук + Спандкс Пол : жени / јуниори Сезона : есен, пролет, зима совршена за парови со џемпери, врвови на туники или маица. Топол потсетник : 1. За транспортот : Испораката на ЕУБ обично трае 7-15 дена за да пристигне. 2. Ве молиме, оставете малку различни големини како резултат на рачни мерења. 3. Боите може да се појават малку поразлични на веб -страницата поради компјутерските поставки. Ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Избор на клиенти