Андонгнивел Женски Обичен Краток Ракав Карирана Туника Маица Карирана Печатена V Вратот Пуловер Блузи Врвови
Свеж

Андонгнивел Женски Обичен Краток Ракав Карирана Туника Маица Карирана Печатена V Вратот Пуловер Блузи Врвови

DEN 100.64

Достапно.

Мислење : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. За Жените Андонгнивел Блузи : Погоден : едноставен дизајн, но одличен деловен секојдневен изглед. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. Забелешки : 1. Вклучен пакет : 1 Х Женски Врвови Боја : Црвена Големина : 4Х-Големите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Забележете Дека Малата Разлика Во Бојата Треба Да Биде Прифатлива Поради Светлината И Екранот. КОЛОКАЦИЈА : Совршено Е Да се Комбинираат Со Фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, Не Само Што Се Погодни за Секојдневна секојдневна облека, туку и професионални за работна облека. КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен. ДНЕВНО : основните блузи се супер погодни за пролет, fall, околу годината или датумот, секојдневниот живот, работата, канцеларијата, одморот, шопингот.

Детали

Избор на клиенти