Андонгнивел Женски Зимски Дебели Панталони За Суи Шерпа Наредени Џогери Пот Панталони Панталони За Патеки
Свеж

Андонгнивел Женски Зимски Дебели Панталони За Суи Шерпа Наредени Џогери Пот Панталони Панталони За Патеки

DEN 3.00

Достапно.

Затворање на врвка. Ткаенина 70% Памук + 23% Полиестер + 7% Спандекс. Повод - - - - Погоден За Дома, Училиште, Работа, Вокација,Патување, Вечера,Состаноци, Пазарењетн. Подарок - - - - совршен подарок за Пријатели, Сопруга, Мајка, Тетка, Баба, Девојка или Семејство. Големина - - - - Пред нарачката, ве молиме внимателно проверете Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, благодарам. Карактеристики - - - - Еластично затворање,два странични џебови, прилагодлив струк за влечење за удобно вклопување.повеќе бои за избор. Добредојдовте Во Продавницата Андонгнивел! Андонгнивел Руно Панталони Карактеристика : Ткаенина : Памук + Спандекс Пол : Жени / Јуниори Сезона : Season, Пролет, Зима Должина : Целосна Должина Шема : Цврста Боја Карактеристики : Еластична Половината, Шерпа Наредени Основен Дизајн : еластична половината Со врвка Предупредување За Топлина : 1. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да купите. 2.За транспортот : испораката на ЕУБ обично трае 15-25 дена за да пристигне. 3. Ве молиме дозволете 0,4-0,8 инчи разлика во големината поради рачното мерење. Боја : Сина Големина : ХХ-Големите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти