Андонгнивел Женски Летни Фустани Меки Лабави Секојдневни Фустани За Спиење Кратки Фустани Домашна Ноќна Кошула Без Ракави Фустан
Свеж

Андонгнивел Женски Летни Фустани Меки Лабави Секојдневни Фустани За Спиење Кратки Фустани Домашна Ноќна Кошула Без Ракави Фустан

DEN 78.24

Достапно.

МАТЕРИЈАЛ : мешавина од Памук + Полиестер+ Друго Направено Пријателско За кожата , дише и удобно Дише , меко ,еластично, удобно и издржливо. ЛЕСЕН?Овој Памучен Фустан е пријателски за кожата, удобен и дише. Одлично за рутина на отворено, или лежење низ куќата. Бидете пријатни и удобни дома. ДИЗАЈН : краток Фустан Без Ракави, тркалезен врат, дигитален принт, МИДИ здолниште, замав, еластичен струк, урбан секојдневен. ОДРЕКУВАЊЕ ОД БОЈА : поради поставките за следење и следење на дефинициите за пиксели, затоа, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производите. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. За Фустаните На Андонгнивел : Добредојдовте Во Фустаните На Андонгнивел : - - - Андонгнивел е бренд кој нуди разновидна облека во стилови.Се надеваме дека секој што ја носи нашата облека ќе биде поудобно да ужива во животот. Ткаенина : Елегантни Фустани за ладен ден. Топла и мека ткаенина. Дозволете ви да уживате во опуштеното и пријатно време дома и на отворено. Карактеристики : Без Ракави ,тркалезен врат, печатење, За Погодност За Носење Белешки Со Големина : Фустаните нудат стандардно вклопување. Можете да ја изберете вашата нормална големина или упатување на нашата табела со големини. Забелешка : ве Молиме дозволете (0,39-1,18) инчи / 1-3см грешка поради рачно мерење и бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Содржина на пакетот : 1 х Фустани.

Детали

Избор на клиенти