Andongnywell Women'sенски плус големина цврста боја тенок летен обичен мини фустан со долги ракави маички фустани
Свеж

Andongnywell Women'sенски плус големина цврста боја тенок летен обичен мини фустан со долги ракави маички фустани

DEN 86.24

Достапно.

Материјал : Полиестер и спандекс, чувството на допир е удобно, дише со добра еластичност. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Натпревар : Пријатниот фустан може да се носи во зима, лето, пролет и есен. Боја : Сликите се само примероци за повикување. Функција : Обичен стил, долг ракав, тркалезен врат, над должината на коленото, мека и истегната. Топла и мека ткаенина. Ткаенина : Елегантни фустани за кул ден. Можете да ја изберете вашата нормална големина или упатување на нашата табела со големина. Ткаенината не е многу густа, ако сте загрижени за студ, додадете кардиган и хеланки. Ви благодариме! Имајте убав ден!. Функција : Обичен стил, долг ракав, тркалезен врат, над должината на коленото, мека и истегната. Пријателски за кожа : Одлично чувство на допир, топло, меко и удобно. Се надеваме дека сите што ја носат нашата облека ќе бидат повеќе утеха за да уживаат во животот. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Забелешка : Пред нарачката, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме во описот на производот, изберете ја големината според неа. Проток фустан, удобен за носење, уникатен стил, ве прават убави, модерни, секси и елегантни. Поради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, боите прикажани на фотографијата може да не одговараат на оние во. Белешки за големина : Фустаните нудат стандардно вклопување. За фустаните на Андонџивел : Добредојдовте во фустаните на Андонџивел : - Андонвел е бренд кој нуди најразлична облека на стилови.

Детали

Избор на клиенти