Андонгнивел Женски Еднобојни Долги Ракави В Блузи На Вратот Врвови Кошули Со Копчиња Кардиган Кошула Со Долги Ракави
Свеж

Андонгнивел Женски Еднобојни Долги Ракави В Блузи На Вратот Врвови Кошули Со Копчиња Кардиган Кошула Со Долги Ракави

DEN 108.64

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, удобен и привлечен. Костум за девојки основните блузи е супер погоден, околу или датум, секојдневниот живот, работа, канцеларија, одмор, шопинг. МАТЕРИЈАЛАУ : Шифон Лесниот И Дише Врв ви помага да бидете ладни во лето и да бидете тенка обвивка за пролет и рана aut. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. НАЈВАЖНО : сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка, и да добијат комплименти. ПОЈАВУВАЊЕ : на оваа кошула е многу нежна. Може да се носи со фармерки и здолништа во пролет и лето за да биде поелегантно. Можете да носите јакна или палто на отворено воumn и зима, што е топло и секојдневно. За Женските Врвови На Андонгнивел : информации За Производот : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Избор : Андонгнивел Нашата продавница има и широк избор на елегантни, секојдневни и секси производи кои одговараат на вашите потреби во различни прилики, а ние со нетрпение го очекуваме вашето купување. Дизајн : Уникатен стил, ве прави убави,модерни, секси И елегантни Нашите прекрасни Секојдневни Маици Блузи Од Шифон е шик модна блуза што мора да ја имате. Совршено совпаѓање со вашите омилени фармерки И хеланки Забелешка : Поради Поставките За Следење и Следење На Дефинициите за Пиксели, Тоа Може Да Предизвика Многу Поинакво, Ве Молиме Разберете. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно! Вклучен пакет : 1 Х Женски Врвови Боја : Темно Розова Големина : 5 X-Големите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти