Andongnywell жени случајни V вратот женски долги ракави на врвови шифон кошули печатени кошула повеќебојни
Свеж

Andongnywell жени случајни V вратот женски долги ракави на врвови шифон кошули печатени кошула повеќебојни

DEN 3.00

Достапно.

Карактеристики : Лесен, v врат, копче надолу, тенок, мазен, мек, удобно и привлечно. Служба за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Стил : Носете за да работите блуза, канцелариска блуза, деловна блуза Топ, летен врв, обичен врв, пролетна блуза, летна блуза. Ставете го со вашите омилени фармерки за обичен изглед. Дизајн : Willе ги сакате овие стилски и модерни блузи за жени кои имаат убави, живописни бои. Тие имаат убав дизајн и многу добро се вклопуваат. Колокација : Овие облечени блузи можат лесно да се совпаѓаат со панталони, хеланки, шорцеви и фармерки од тексас. Повод : Можете да ги носите овие обични врвови и блузи на работа, канцеларија, училиште за време на есента, зимата, пролетта и летото. За женските врвови на Ангонџивел : Материјал за пријателски на кожата : Тоа е меко и лесен, ви овозможуваат пријатно искуство со носење. Избор : Модна блуза која е основна и стилска, мека и удобна за носење. Тоа е добар избор за вас и никогаш нема да биде во стил! Белешка : Поради различниот монитор и различна светлина, може да има мала разлика во бојата помеѓу сликата и вистинската ставка, што е нормално. Вклучен пакет : 1 x жени врвови Боја : црна 1 големина : мали промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти