Андонгнивел Женски Обичен Еднобоен Ревер Со Долг Ракав Неправилно Копче За Гради Маица Туники Блуза
Свеж

Андонгнивел Женски Обичен Еднобоен Ревер Со Долг Ракав Неправилно Копче За Гради Маица Туники Блуза

DEN 99.04

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, удобен и привлечен. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. МАТЕРИЈАЛАУ : Шифон Лесниот И Дише Врв ви помага да бидете ладни во лето и да бидете тенка обвивка за пролет и рана aut. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. ПРИЛИКА : Идеален За прикривање на плажа, фустан за забави, секојдневно носење, костими за капење, канцелариски кимона. Добар избор за одмор, запознавање, свадба, базен, во затворени простории и на отворено. ГОЛЕМИНА : ве Молиме внимателно погледнете ја табелата со големини на последната слика или опис на производот пред да поставите нарачки, слободно контактирајте не ако имате какви било прашања или проблеми, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми за вас. КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, удобен и привлечен. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. МАТЕРИЈАЛАУ : Шифон Лесниот И Дише Врв ви помага да бидете ладни во лето и да бидете тенка обвивка за пролет и рана aut. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. ПРИЛИКА : Идеален За прикривање на плажа, фустан за забави, секојдневно носење, костими за капење, канцелариски кимона. Добар избор за одмор, запознавање, свадба, базен, во затворени простории и на отворено. ГОЛЕМИНА : ве Молиме внимателно погледнете ја табелата со големини на последната слика или опис на производот пред да поставите нарачки, слободно контактирајте не ако имате какви било прашања или проблеми, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми за вас. Боја : Сива Големина : Малите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти