Angенски секси чипка фустан од женска чипка v вратот шпагети каиш шутира од каросерија миди здолништа перспективи фустани
Свеж

Angенски секси чипка фустан од женска чипка v вратот шпагети каиш шутира од каросерија миди здолништа перспективи фустани

DEN 1.67

Достапно.

Убаво одговара на сите форми на телото. Материјал : Полиестер, фустаните од чипка Бохо се дишат, удобни и убави. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ви благодариме! Имајте убав ден!. Топла и мека ткаенина. Дозволете ви да уживате во опуштеното и пријатно време дома и на отворено. Белешки за големина : Фустаните нудат стандардно вклопување. Можете да ја изберете вашата нормална големина или упатување на нашата табела со големина. Се надеваме дека сите што ја носат нашата облека ќе бидат повеќе утеха за да уживаат во животот.Материјал : Полиестер, фустаните од чипка Бохо се дишат, удобни и убави. Карактеристики : лента со шпагети, V врат, чипка, цветен принт, рибаил skrit, секси фустани од чипка. Убаво одговара на сите форми на телото. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ткаенина : Елегантни фустани за кул ден. Ви благодариме! Имајте убав ден!. За фустаните на Андонџивел : Добредојдовте во фустаните на Андонџивел : - Андонвел е бренд кој нуди најразлична облека на стилови. Содржина на пакетот : 1 x фустани. Симпатичниот фустан прави квалитетна лесна мека ткаенина. Најдобар : Најдобар фустан за сите црни забави или невестински туш , секси легло црн фустан за вашата вечер забава. Повод : Погодна пригода за забава, плажа, гостин на Wdding, датум, клуб, крстарење меден месец, одмор, патување, матурски коктел, дневно? Топка, ноќ, дипломирање и специјални прилики итн. Дизајн? Овој женски летен фустан без ракави, V вратот, чипка со цврста боја, ленти со шпагети, над должината на коленото, секси забавен фустан за жени привлечни. Симпатичниот фустан прави квалитетна лесна мека ткаенина.

Детали

Избор на клиенти