Andongnywell Slim Fit Fit Open Open Front Office Office Blazer јакна со две копче со џебови за надворешна облека
Свеж

Andongnywell Slim Fit Fit Open Open Front Office Office Blazer јакна со две копче со џебови за надворешна облека

DEN 135.84

Достапно.

Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината , Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Избор : Нашата продавница Andongnywell има широк избор на елегантни, обични и секси производи за да одговараат на вашите потреби во различни прилики и со нетрпение го очекуваме вашето купување. Добро примени од современи жени за повеќето прилики од канцелариска работа до секојдневниот живот. Овој блејзер е погоден за секојдневно дневно носење, датум, излегување, забава, работа, канцеларија, итн. Карактеристики : Обичен, лапт, лабав, со копче, цврста боја, со џебови, долг ракав, работен случај, е погоден за дневни кратки блејзери. Стилски : Основна и елегантна, гардероба мора да ја има, совршена за секојдневните најважни работи. Ви благодариме! Имајте убав ден!. Натпревар : Добро се совпаѓаат со панталони, шорцеви, фармерки, здолништа, хеланки и така натаму може да оди со сè. Нашата големина следи стандард. Добро примени од современи жени за повеќето прилики од канцелариска работа до секојдневниот живот. Боја : Сина големина : 3 промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти