Andongnywellенска модна крпеница во боја, совпаѓање на тркалезниот врат, лабава лилјак, маица со џеб со џебови со кратки ракави со џебови
Свеж

Andongnywellенска модна крпеница во боја, совпаѓање на тркалезниот врат, лабава лилјак, маица со џеб со џебови со кратки ракави

DEN 2.67

Достапно.

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Стил : Andongnywell врвови економично и широко користен, погоден за повеќето луѓе, се совпаѓа со различна облека, врвовите изгледаат природно и благодатно што ви даваат привлечен шарм. Колокација : Совршено е да се биде спарен со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не само погодни за секојдневно секојдневно носење, туку и професионално за носење на работа. Повод : канцелариска работа, струки, забава, патување, дом, плажа, празник. Погодно за кул лето, пролет, есен и зимска сезона. Тоа е супер мека и дише блуза. Прилично секојдневен врв. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ви благодариме! Имајте убав ден!. За жените Andongnywell Women Tops : Карактеристики : вратот : o јака, V јака шема : разнобојно ракав : долг ракав /краток ракав /ракав на половината : лабава, тенка должина : средна долга соодветна сезона : пролет, лето, есен, зимски жени врвови : Удобно Сепак, женствена мека ткаенина за удобен женски допир, доволно долго за да се покрие стомакот, дури и може да биде како фустан од мини кошула. Забелешка : Бојата како што се прикажува сликата, може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори или светлата. Вклучен пакет : 1 x жени врвови Боја : Мултиколорна големина : 4x-големи промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти