Ipetboom 1pc Cs Автоматско Хранење Чинии За Пиење Шиншила Кафези Глувци Кафез - Хрчак Зајаче Зајаче Розова Гајба Мачки За Пиење Кучиња Диспензерот Вода Виси Гербил Контеј
Свеж

Ipetboom 1pc Cs Автоматско Хранење Чинии За Пиење Шиншила Кафези Глувци Кафез - Хрчак Зајаче Зајаче Розова Гајба Мачки За Пиење

DEN 3.00

Достапно.

Додатоци за зајаче : БЕЗБЕДНО МОНТИРАЊЕ : нашиот диспензер за вода за миленичиња има прилагодлив дизајн што овозможува цврсто да се вклопи на кафезот или на различни места без да го превртите вашето домашно милениче. Фидер За Дозер за вода : капацитетот достигнува ОКОЛУ 473МЛ, што е голем за да ги задоволи вашите дневни потреби. Вода Фидер Заморчиња : - [нема дизајн капе] ова шише за пиење хрчак има челична топка вградена во излезот на хрчакот. Водата во шишето ќе истече кога малото животно ќе дозволи цевката да цица. Ова спречува излегување на водата од шишето и мокрење на кафезот со хрчаци. Може голема количина на вода од гушење мали животни. Дозер за Вода шиншила : Изработен од безбедни и материјали, еколошки, без мирис, извонредна и симпатична форма. Сад за пиење вода : Наполнете одозгора-има капак на врвот на пијалокот, што ви овозможува да го наполните шишето без да го извадите од кафезот, што е погодно и практично. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Дозерот За Вода За Миленичиња - овој автоматски диспензер за вода е погоден за кучиња, гулаби, мачки и други миленичиња шише со вода за зајаци без капе. - Материјал : пп пет вода шише. - Удобен и практичен фидер за вода, кој може автоматски да ја нахрани водата на домашните миленици хрчак вода јадење. - Капацитетот достигнува ОКОЛУ 473МЛ, што е голем за да ги задоволи вашите дневни потреби waterе вода сад. - Капацитет : 473мл Шишиња Со Вода за хрчаци. - Светла боја и едноставен дизајн, што е исто така домашна декорација мало животинско шише со вода. - Уникатен дизајн, нема Да биде соборен Од Вашето Домашно Милениче Автоматски Пијалок.Информации за стоката Водата За Миленичиња заслужуваш да ја имаш.вода хранење Направени од пластичен материјал, тоа е и .зајачка вода Ако барате автоматски пијалок за вашето домашно милениче, тогаш не смеете да го пропуштите нашиот автоматски пијалок.шише со вода за миленичиња совршена алатка за хранење за вашето домашно милениче додека не сте дома.

Детали

Избор на клиенти