Женски женски џемпер мода цврста боја шуплива v-врат со долг ракав плетен џемпер џемпер екипаж за џемпери
Свеж

Женски женски џемпер мода цврста боја шуплива v-врат со долг ракав плетен џемпер џемпер екипаж за џемпери

DEN 184.00

Достапно.

❥ ❤ Овие жени обични јакни изработени од висококвалитетен материјал, што може да обезбеди исклучителна удобност и издржливост. ❤ jенскиот џемпер со долги ракави со врат е лабав, лесен, опуштен пуловер. Женски женски џемпер мода цврста боја шуплива V-врат со долг ракав плетен џемпер екипаж џемпери за џемпери, овие женски обични јакни изработени од висококвалитетен материјал, што може да обезбеди исклучителна удобност и издржливост.

Детали

Избор на клиенти