Кабинет за мебел од X-Ree Правоаголен метален прстен Повлечете го сребрениот тон (Muebles gabinete Правоаголен метал Анило Тирадор Манго Плајдо
Свеж

Кабинет за мебел од X-Ree Правоаголен метален прстен Повлечете го сребрениот тон (Muebles gabinete Правоаголен метал Анило Тирадор

DEN 478.40

Достапно.

Име на производот : рачка за влечење на прстенот; материјал : метал. Севкупна големина (приближно) : 40 x 30 x 9mm / 1,57 "x 1,18" x 0,35 "(L*W*T); Ring Inner Diameter (приближно) : 15 mm / 0,59". Дијаметар на дупката на конецот (приближно) : 3мм / 0,118 “; боја : сребрен тон. Тежина : 23g (пезо : 23g. Содржина на пакет : 1 x рачка за влечење на прстенот (Contenido del Paquete : 1 x Anillo влечење. ; Материјал : метал. Севкупна големина (приближно) : 40 x 30 x 9mm / 1,57 "x 1,18" x 0,35 "(l*w*t); Внатрешен дијаметар на прстенот (приближно) : 15мм / 0,59". Дијаметар на дупката на конецот (Приближно.) : 3мм / 0,118 “; Боја : сребрен тон. Тежина : 23g (пезо : 23g. Содржина на пакет : 1 x рачка за влечење на прстенот (Contenido del Paquete : 1 x Anillo влечење. Кабинет за мебел Правоаголен метален прстен Повлечете се сребрена тонежа : Карактеристики на правоаголна метална плоча, дизајн на прстенот за влечење. Направен од метален материјал долго време употреба, одличен додаток на кој било кабинет, врата, фиока итн. вкупно (АПРОКС.) : 40 x 30 x 9 mm / 1.57 '' x 1,18 '' x 0,35 '' (l * w * t); Diámetro Enterior del Anillo (Aprox.) : 15 mm / 0,59 '' Diámetro del Orificio Дел Хило (АПРОКС.) : 3мм / 0,118 ''; Боја : Тоно Плајопесо : 23 GContenido del Paquete : 1 x Anillo влечење.

Детали

Избор на клиенти