Ззххб Божиќна Ирваси Снегулка Водоотпорна Влажна Кеса За Повеќекратна Употреба Крпа Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување Плажа Базен Теретана Јога К
Свеж

Ззххб Божиќна Ирваси Снегулка Водоотпорна Влажна Кеса За Повеќекратна Употреба Крпа Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За

DEN 168.00

Достапно.

Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе. Еднократно и Водоотпорно : нашите влажни кеси за бебиња се направени од двослојна водоотпорна ткаенина со тпу водоотпорна мембрана што дише. Може да ставите валкани платнени пелени, валкана облека во теретана и влажни костими за капење во влажна кеса.Забелешка : Влажните предмети мора да се исцедат пред да се стават во кесата за пелени и ве молиме не чувајте наопаку, вишокот вода може да истече од шевовите и патентите.Димензии : две различни димензии влажна сува кеса За складирање голема Влажна Кеса : 14,1(Л)x 11,8(W) инчи Мала Влажна Кеса : 8,7(Л)x 3,1(W) инчи повеќе функционални Кеси Тие можат да се користат Како влажни суви кеси за пелени, перални за влажни кеси за патување, торби за плажа за базен за костим за капење, торба за валкана облека во теретана, торби за складирање тоалети, козметички Кеси, чанти. ЗЗХХБ влажна торба за пелени од сува крпа е направена од водоотпорен 100% полиестер, што може да биде торба за складирање патувања, торба за костими за капење, влажна торба за пелени од ткаенина, торба за бикини, торба за костими за капење. Овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе.Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса.

Детали

Избор на клиенти