висесани Касички Маскирна Шема 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент За Перење Пространа Торба За Пелени За Еднократна Употреба За Патување,Плажа,Дневен Прест
Свеж

висесани Касички Маскирна Шема 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент За Перење Пространа Торба За Пелени За Еднократна

DEN 191.84

Достапно.

Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи предмети содржани. Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот. Мали 22см х 15см (прибл. Geat подароци Размислете за подароци како роденден, денот на таткото, денот на мајката, денот на вљубените, денот на велигден, денот на децата, денот на жената, карневалот, 4 јули, божиќен подарок за мажи, жени, семејство, девојка,сопрузи, сопруга мајка и татковци. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба. ВИСЕСАНИ влажни суви кеси се направени од водоотпорен 100% полиестер, ставете валкани платнени пелени во влажна кеса. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за Закачување Влажни Суви Кеси . Мултифункционална Торба - - - - навистина прекрасна торба која ви овозможува да ги носите вашите влажни и суви предмети во истата торба. Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис. Носете ги сите ваши предмети во една торба додека ги одржувате сувите предмети суви, а влажните или извалканите предмети одвоени. Навистина сите во една торба! Тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси,патни торби,торби за складирање,козметички кеси,чанти,торби за перење,чанти за перење,торби за организатори,торба за вежбање и торба за плажа. 9in) влажна торба со 1 Џеб со патент, исто така, може да собере многу работи. Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување или куфер.}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани пелени.***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Женски Чанта Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа Големина : [Голема]14,2 инчи (Л)х 11,8 инчи (В) / [Мала]8,7 инчи (Л)х5. Малата торба е погодна за некои коефициенти и краеви, како што се долна облека, тоалети, чорапи и козметика. Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за да ја одржите вашата дневна облека мириса слатко. Доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. ❥Големи 30см х 36см (прибл.

Детали

Избор на клиенти