Производи За домаќинство Решетка За Складирање Чадори Пластични Отстранливи Анти-Истекување Анти-Дампинг Долга И Кратка Рачка Чадор Барел.
Свеж

Производи За домаќинство Решетка За Складирање Чадори Пластични Отстранливи Анти-Истекување Анти-Дампинг Долга И Кратка Рачка

DEN 852.80

Достапно.

Решетката Чадор За Складирање Пластични Одвојува Анти-истекување Анти-дампинг Шест-Дупка Долга И Кратка Рачка Чадор Барел. 1. Материјал : пластика2. Вградена шасија за примање вода, отстранлива без истекување на вода3. 6 корита за чадори, голем капацитет за поставување чадори4. Долната перница е отпорна на абење и не се лизга5. Спецификации : 18х12, 8х29, 5 см6. Тежина : 1,1 кг.

Детали

Избор на клиенти