Венко Биланс 64511100 Гардероба со Полица Мобилна Гардероба 90 х 160 х 50 см Беж
Свеж

Венко Биланс 64511100 Гардероба со Полица Мобилна Гардероба 90 х 160 х 50 см Беж

DEN 1.33

Достапно.

Висококвалитетен преклопен кабинет со дополнителен простор за складирање и практично затворање со патент. Практично за складирање на летна и зимска облека без прашина и без брчки. Цврста метална рамка. Лесно се собира и може да се складира кога не се користи. Изработени од дишечки и издржлив неткаен материјал, широк 90см х 160см висок х 50см длабок. Разновидниот опсег на складирање На Рамнотежа нуди бројни начини за складирање облека и текстил без прашина, дише и заштедува простор. Опсегот На Рамнотежа има атрактивен дизајн и широк систем на практични решенија за складирање - за повеќе простор дури и во најмалите простори. Сите предмети во опсегот На Складирање На Рамнотежа се направени од дише, издржлив неткаен материјал и се идеални за нежна употреба при патување и дома. Шармантната гардероба од серијата Рамнотежа нуди многу простор за нежно складирање на алишта и сезонска облека. Има висечка шина, полица за крпи, капи или џемпери и дополнителен простор за складирање на подот. Гардеробата таупе може да се користи и како гардероба или дополнителен ормар во гостинската соба. За студентите и професионалните донатори, мобилноста и флексибилното ракување со серијата деловно складирање е од голема предност особено кога се чести движења или при поставување на втората ставка. Благодарение на робусната метална рамка, практичниот кабинет е целосно стабилен (носивост на шипката прибл. 10 кг). Гардеробата е брза и лесна за составување. Кога не е во употреба, може да се преклопи за да заштедите простор. Преден патент за лесен пристап декоративната рамнотежа серија во трендовски тегет со деликатна шема нуди сигурна заштита од прашина, молци и надворешни влијанија како нечистотија, итн. и складирање отпорно на бразди и бразди за совршено одржуван изглед. Материјал : Капак : 100% полипропилен( пп влакна), Рамка : Челик, Боја : Ткаенина : Беж, Мулти-Боја, Димензии (В х х х Д) : 90 х 160 х 50 см, Нето Тежина : 4411 гр.

Детали

Избор на клиенти