АМС пластични божиќни украси на топката Исклучителни шарени топки украси за приврзоци од 34 парчиња
Свеж

АМС пластични божиќни украси на топката Исклучителни шарени топки украси за приврзоци од 34 парчиња

DEN 159.84

Достапно.

Седум стилови од 34 точки во една буре, сјајна, мат, сјајна исцедена, сјајна квадратна шема, сјајна форма на тиква, сјајна форма на лисја, сјај, соодветно. Мала големина на топката : 1,57 ”/40мм мини топчести украси, ве молиме само проверете дали барате мали чамци, во спротивно тие можеби не се вашиот конечен избор. Да ви донесеме подобро искуство, ние сме ориентирани кон процеси и повеќе се фокусираме на деталите за секоја топка. Сите украси на топки се произведуваат нераскинливи и распрскувани, што се карактеризираат со засилена издржливост, висока транспарентност и добра осветленост во боја. Лесна тежина со низа го олеснува обесеноста на гранките на дрвото или на кое било соодветно место. Погодно за сомнителни прилики, Божиќ, Ноќта на вештерките и повеќе, совршено презентирајќи радосна атмосфера. Ја надгради дебелината на пакетот на 22dmm, потрајни за време на долгиот период на испорака. Управа што се надоградува од АМС! Сè што правиме е за ваша полесна декорација, правејќи едноставен живот повеќе стилски. Лесна тежина со низа го олеснува обесеноста на гранките на дрвото или на кое било соодветно место. Ние сме посветени да направиме големо подобрување во технологијата на производство, особено за процесите на пластика, со цел да ви понудиме супериорни производи. Не треба да се грижите за разнишани украси или да се повредите затоа што овие украси се пријателски за деца и миленичиња, така што можете да го украсите вашиот дом или која било друга прилика слободно на свој начин!. Идеално за какви било украси во Божиќ, свадба, канцеларија, плоштад, трговски центар, кафе куќа и домашна декорација. Додека доаѓа оваа сезона на празници, да се кренеме да го облекуваме вашето дрво, да ја украси вашата куќа, како и да го разубави вашиот живот!. Седум стилови од 34 точки во една буре, сјајна, мат, сјајна исцедена, сјајна квадратна шема, сјајна форма на тиква, сјајна форма на лисја, сјај, соодветно.

Детали

Избор на клиенти