Дикси 7.13 Тешка Полистиренска Пластична Вилушка ОД ГП ПРО, Црна, ФХ517,, 1 Кутија/Случај
Свеж

Дикси 7.13 Тешка Полистиренска Пластична Вилушка ОД ГП ПРО, Црна, ФХ517,, 1 Кутија/Случај

DEN 3.33

Достапно.

Пластична вилушка за еднократна употреба за употреба со многу густа храна како тврдо овошје, влакнест зеленчук, стек и други јадења. Изработен од полистирен за цврстина и издржливост. Црна пластична вилушка координира со други црни прибор и многу дизајни и украси на садови. Мерки 7.13" и доаѓа во случај на 1.000. Масовно Прибор За Јадење, 1000 Вилушки По Случај.

Детали

Избор на клиенти