Genershot lilliput 7-инчен LCD 1080p монитор со HDMI, интерфејс YPBPR, посветена крпа за чистење на видео камера со висока дефиниција
Свеж

Genershot lilliput 7-инчен LCD 1080p монитор со HDMI, интерфејс YPBPR, посветена крпа за чистење на видео камера со висока дефиниција

DEN 1.67

Достапно.

HDMI. Со hdmi влез, се поврзува директно со компјутер, како персонален компјутер; . Со односот ypbpr LCD 16 : 9 со максимум. 1920 x 1080 пиксели, добро за апликација за целосна HD видео камера во CCTV мониторинг и правење филмови. HDMI. Со hdmi влез, се поврзува директно со компјутер, како персонален компјутер; . Со односот ypbpr LCD 16 : 9 со максимум. 1920 x 1080 пиксели, добро за апликација за целосна HD видео камера во CCTV мониторинг и правење филмови. Compatible For Raspberry Pi And DSLR (Canon Nikon Sony Olympus Panasonic Pentax) /Video Camera Camcoder Canon 550 D 500 D 600 D 1100 D 60 D 50 D 40 D 5 D 5 DII 5 DIII Nikon D300 D5100 D7000 And so on Features : HDMI With HDMI input, connecting directly to PC, as a Personal Компјутер; Со односот ypbpr LCD 16 : 9 со максимум. 1920 x 1080 пиксели, добро за апликација за целосна HD видео камера во CCTV мониторинг и правење филмови. Спецификација : Големина на панелот : 7 "16 : 9 TFT LCD Резолуција : 800 × 480, до 1920 × 1080 Дополнително висока осветленост : 450 CD/M2 Контраст : 500 Агол на гледање : 120 степени/140 степени (H/V) Влезен напон : DC 12 V Влезен сигнал : HDMI, YPBPR, VIDEO X 2, AUDIO X 1 Батерија : 2200m Ah / 7.4 V (вграден) батерија век на траење : 2,5 часа (Вклучете го / исклучете го копчето пред полнење на батеријата) Струена : 650m A (1.2 A при полнење . (со сонце) Вклучен пакет : 1* 7 "Дневна употреба HDMI YPBPR Монитор на батеријата 668 GL 1* 2200 MAH / 7.4 V LI-ION батерија за полнење 1* 12 V / 1.5 A DC адаптер 1* Универзален монитор Стенд 1* Безжичен далечински управувач 1** Сонце (одвојување) 1* Прирачник.

Детали

  :

Избор на клиенти