Семејска маица со маица со фалкони со соколи
Свеж

Семејска маица со маица со фалкони со соколи

DEN 1.33

Достапно.

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 100% памук, лесен и издржлив, кратки шарени ракави, вратот на екипажот. Дигитално печатено во САД, машинско миење. Одлична идеја за подароци за студенти, факултет, алумни, родители, семејство, пријатели, тим. Машки големини : мали, средни, големи, XL, 2xl. Погледнете ја табелата со големина за детали. Официјално лиценциран од Облека со републиката - облечете го вашиот училишен дух со гордост!. Нашите нови маици за колеџ за облека во републиката се прикажани на зборот семејство со разнобојно лого на колеџ или универзитет на вашето дете или роднина. Бидете сигурни да го покажете вашиот семеен дух со овие прекрасни маици. Само одберете ја вашата големина и додека сте тука, добијте и маица за појавување и за мама и тато. 100% памучни разновидни бои засновани на колеџи. Wantе сакате да ги добиете сите! Машки (унисекс) големини : мали, средни, големи, XL, xxl. Погледнете ја табелата со големина за детали. Дигитално печатено во САД лесни, меки и издржливи кратки ракави екипа на вратот машина за миење одлична NCAA облека и идеја за подароци за облека за членови на семејството, роднини, татковци, мајки, баби и дедовци, внуци, внуци, братучеди, степени, фанови на колеџ, тренери, родители , пријатели и вашето пошироко семејство! Одлично е да се носат на забави за дипломирање, родендени, спортски настани, Божиќ, назад на училиште, ориентација, отворена куќа, теретана, вежбање, секојдневно носење или за славење на дипломирањето, празниците, родендените и многу повеќе. Официјално лиценцирана од Облека на Република В - облечете го вашиот училишен дух со гордост.

Детали

Избор на клиенти