ТЕРМАЈОН БОЈОТ ТЕРМАЛНА ДОМАНА ЗА ДЕЦА ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ ЗА МОВИ ТЕРМАЛНИ ГОЛЕМИ И КОМЕНТ ЗА ЗИМА
Свеж

ТЕРМАЈОН БОЈОТ ТЕРМАЛНА ДОМАНА ЗА ДЕЦА ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ ЗА МОВИ ТЕРМАЛНИ ГОЛЕМИ И КОМЕНТ ЗА ЗИМА

DEN 3.00

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 92% полиестер, 8% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Задржување на топлина : Детска термичка долна облека сет ќе го задржи вашето дете топло. Одлично е како базел под облеката или да се носат сам околу куќата. Ултра мека : Со поставата на руно, децата долги долна облека ќе ги задржат вашите момчиња удобни кога ќе излезат во студ или се релаксираат дома. Влага влага : Помогнете им на вашите деца да останат суви и без мирис со збир на термичка долна облека за деца. Тие ја намалуваат влагата за време на секоја активност без непријатност. 4 Стирливост на начинот : Подвижноста е сè за вашите активни деца. Момчињата долги долна облека ќе одговараат на ситно, но ќе се движат со нив, така што нема ништо да ги задржи назад. Слој нагоре : Долгите nsон за деца се совршени како основен слој. Тие немаат додадено рефус, така што тие се вклопуваат под редовната облека на вашето момче лесно за дополнителна заштита од студот. 92% полиестер, 8% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Задржување на топлина : Детска термичка долна облека сет ќе го задржи вашето дете топло. Одлично е како базел под облеката или да се носат сам околу куќата. Ултра мека : Со поставата на руно, децата долги долна облека ќе ги задржат вашите момчиња удобни кога ќе излезат во студ или се релаксираат дома. Влага влага : Помогнете им на вашите деца да останат суви и без мирис со збир на термичка долна облека за деца. Тие ја намалуваат влагата за време на секоја активност без непријатност. 4 Стирливост на начинот : Подвижноста е сè за вашите активни деца. Момчињата долги долна облека ќе одговараат на ситно, но ќе се движат со нив, така што нема ништо да ги задржи назад. Слој нагоре : Долгите nsон за деца се совршени како основен слој. Тие немаат додадено рефус, така што тие се вклопуваат под редовната облека на вашето момче лесно за дополнителна заштита од студот.

Детали

Избор на клиенти