Baикеа женски худи крпеница карирана туничен врвови со долги ракави, обични пад џемпери со влечење
Свеж

Baикеа женски худи крпеница карирана туничен врвови со долги ракави, обични пад џемпери со влечење

DEN 415.84

Достапно.

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс. Затворање на копчињата. Материјал : 35% памук, 60% полиестер, 5% спандекс. Туничните дуксери за жени се изработени од висококвалитетна мека ткаенина од стриптинг, мека и еластична, без брчки. V Дизајн на качулка со вратот : карирани врвови за туника за жените имаат повеќе карактеристична V-врата со прилагодлива скриена влечење за подобро да го задржите вратот топол. Карираниот дизајн на крпеница и фино копче за фино завршете го повеќе стилски изглед. А-линија Дизајн на полите : Туника за џемпери за жени Врвот не е воопшто држен, може да ја скрие стомакот, како и да ги покрие колковите и грбот, а дизајнот А-линија е погоден за повеќето бројки. Совршен избор - Материјалот и дебелината на оваа женска худи се совршени за есенски температури. Можете да го носите сам во рана есен или со долга јакна во зима. Овој обичен врв на качулка е совршен за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија и секојдневно носење!. Белешка : Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме контактирајте не веднаш за да го решите вашиот проблем. Погледнете ги информациите за големината на Baikea наместо табелата со големина пред да набавите, * рачното мерење може да има грешка од 1 до 2 см.

Детали

Избор на клиенти