Тркалезни метални знаци на венец на Денот на вineубените, гном парови да бидат рудни црвени срце, калај знак за одмор врата гроздобер алуминиумски знак за домашна ка?
Свеж

Тркалезни метални знаци на венец на Денот на вineубените, гном парови да бидат рудни црвени срце, калај знак за одмор врата

DEN 2.33

Достапно.

Овој знак е силен и издржлив, издржува сонцето и дождот и нема да избледи. Тие се отпечатени, не се навистина 'рѓосани. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Совршен подарок : Ретро метален калај-знак за забавно и привлечна wallидна декорација за вашиот бар, кафе или дом. Создавање договорна, но модерна атмосфера. Оваа големина го прави металниот знак многу погоден за која било област или просторија, како што се улици, гаражи, кујни, кафулиња, решетки. Лесно за чистење и лесен за бришење. -Лесно да се обеси : Лесниот метален калај знак е претходно дупчен, што го олеснува украсувањето.

Детали

Избор на клиенти